Szívemből ünnepi ének árad, háladalt éneklek az ég Urának. Ujjongva tör fel a hála bennem, jósága körülvesz szárnyként engem. Adjatok hálát az Istennek, adjatok hálát az Istennek. Ő a mi teremtő királyunk, alle-alleluja, alleluja, alleluja. Hála legyen, hála legyen hála, áldott az Úr!
1.Oly jó áldani az Urat. Ujjongóan jó Istennek zengeni zsoltárokat.
2. Már kora reggelen jóságát, és éjszakákon át hirdetem szüntelen nagy irgalmát.
Pengő hangszeren, lantokon, ujjongóan jó Istennek zengeni hálaszót.
Az öröm hangjai szóljanak, gitár húrjain magasztalom ujjongva csodáidat!
Uram, jó voltál énhozzám, életemben nagy dolgokat műveltél sok év során.
Sziklám, oltalmam te voltál, oly irgalmasan jó, gondoskodó Istenem, égi Atyám!
|:Hála, dicsőség nevednek, most és örökké az égben, a földön. Ámen.:|