1.Ímé az Isten sátora az emberekkel van.
És maga az Isten lesz velük, az ő Istenük.
Jézus, Te vagy a Király, Jézus, Te vagy a Király!
2.Isten letörli a könnyeket az ő szemeikből.
Halálnak nem lesz már többé, sem gyász, sem fájdalom.
Jézus, Te vagy a Király, Jézus, Te vagy a Király!
3.Ki győz örökségül nyer mindent, szívébe írom nevem.
Annak Istene leszek, fiam lesz ő nékem.
Jézus, Te vagy a Király, Jézus, Te vagy a Király!