1.Olyan messziről jöttem én, és Te megvártál, sokat vártál rám.
Úgy hívlak a magány éjjelén, mikor elvész a szó, mikor csak átölelni jó!
Tudom, hogy távol voltam, fájt Neked. Tudom, hogy nélküled nem élhetek!
Bízom benned, igazságos Úr vagy! Bízom benned, irgalmas jó!
Bízom benned minden nap örökké!
2.Nézd a szívem már tiéd! Olyan boldogság, mikor Téged lát!
Hallod hangom lágy neszét. Kérlek, szólj hozzám, mikor csak Téged hív a szám!
Életem nem féltem, hisz jó Veled. Tudom, hogy nélküled nem élhetek!
Bízom benned, igazságos Úr vagy! Bízom benned, irgalmas jó!
Bízom benned minden nap örökké!
Bízom benned, igazságos Úr vagy! Bízom benned, irgalmas jó!
Bízom benned minden nap örökké! örökké, örökké!