Gyónom a mindenható Istennek
és nektek testvéreim,
hogy sokszor\.és sokat vétkeztem:
gondolattal, szóval,
cselekedettel és mulasztással.
Én vétkem,\.én vétkem,
én igen nagy vétkem.
Kérem ezért a Boldogságos,
mindenkor Szűz Máriát,
az összes angyalokat\.és szenteket,
és titeket testvéreim,
hogy imádkozzatok érettem
Urunkhoz, Istenünkhöz.