1.Isten, örökkön élő egyetlen Teremtő, Mindenható.
A Te Szentlelked által fogant meg a Fiú:
Jézus, megváltó.

2.Te vagy bíránk és védőnk, ki értünk meghaltál
ó Irgalmasság! Leszálltál sötétségbe,
dicsőn föltámadtál égi, örök Király!

3.Így hiszek Benned, mert hiszem, föltámadtál.
És hiszem, hogy Jézus Krisztus az Úr.


Hiszek Istenben: Atyánkban, egyszülött fiában,
hiszek én a Szentlélekben, Háromság Istenben.
Hiszem azt, hogy a holt föltámad, hogy mind
föléledünk, hiszek, igen Jézus Szent Nevében.
Hiszem azt, hogy van öröklét, hogy szűztől születtél,
hiszem szentek közösségét, Egyházad Szentségét,
Hiszem azt, hogy a holt föltámad, hogy Jézus
újra jön, hiszek, igen Jézus Szent Nevében.