Nem ezt vártad, nem így mondták,
mást ígért a szív és mást a száj.
Megint tél van, megint fázol,
pedig azt mondták, hogy jön már a nyár.
Homokba kell írni a szót, amit annyira fáj,
hagyni kell, had vigye a szél!
Homokba írni a bűnt,
amivel megbántott más mielőtt megjegyezhetnéd.
És oda kell menni megölelni,
akkor is ha nem te vagy a hibás.
Oda menni esélyt adni,
elengedni minden tartozást.
Hogyan tudnál tovább lépni,
amiben hittél az már nem a tiéd.
Hogy lehetne bekötözni
azt a sebet ami szíveden ég.
Homokba kell írni a szót, amit annyira fáj,
hagyni kell, had vigye a szél!
Homokba írni a bűnt,
amivel megbántott más mielőtt megjegyezhetnéd.
És oda kell menni megölelni,
akkor is ha nem te vagy a hibás.
Oda menni esélyt adni,
elengedni minden tartozást.