Látom az élő Jézust,
tűzfelhőben vissza tér,
és hódol majd a mindenség Ő él.
Látom örök kegyelmét,
elfedezni vétkeink,
megváltottak éneklik:
Hozsanna, hozsanna,
jöjj megváltó Királyunk!

Látok egy nemzedéket,
kik, tudják mi az elhívás,
egy szent népet, mely hitben jár,
Imában térden állva, kérjük Őt,
hogy jöjjön el az ébredés, az ébredés.
Hozsanna, hozsanna,
jöjj megváltó Királyunk!

Teremts bennem új szívet,
hadd lássam amit Te,
nyisd meg szemeimet. Hadd szeressek
úgy mint Te szerettél.
Fájjon ami neked fáj,
hogy elvégezzem azt, amire elhívtál,
hogy készen álljak
végül majd előtted.
Hozsanna, hozsanna,
jöjj megváltó Királyunk!