Jöjj Krisztus Lelke, jöjj, áldott béke.
Úgy éhezem Rád, úgy szomjazom Rád!
1.Jöjj, töltsd be a szívem, jöjj, szállj meg bennem.
Úgy vágyom a békéd, Lelked áldott tüzét!

|:Porból lett, por a szívem,
s a porba kell visszatérnem,
és kell, hogy emlékezzek:
a lelkem csak Te mented meg.:|

Jöjj Krisztus Lelke, jöjj, áldott béke.
Úgy éhezem Rád, úgy szomjazom Rád!
Jöjj, töltsd el a vágyam, jöjj, pihenj meg nálam. Jöjj,
legyél az álmom, éltető szent forrásom! Refrén

|:Porból lett, por a szívem,
s a porba kell visszatérnem,
és kell, hogy emlékezzek:
a lelkem csak Te mented meg.:|