Az égre nézünk, hívunk Téged, hogy jöjj el!
Szomjas Rád a föld, és vár ez a nép.
Töltsd be szívünk Lelked új erejével,
hogy megmutassuk szíved szeretetét!
Bűneinket mind lemosta a Véred,
irgalomban fürdik már a szívünk.
Rólad szól az életünk, ez az ének.
Lelked hívjuk, várjuk, légy ma velünk!
Jöjj, Szentlélek, vár a szívünk, erő töltsön el!
Rólad szóljon minden percünk, nézd életünk a jel.
Egy a szívünk, egy a lelkünk, hozzád száll imánk.
Máriával kérve kérünk, Lélek szállj le ránk!
Néked adjuk életünk, és a vágyunk,
hadd lehessünk végre már a Tiéd!
Kell, hogy halljunk, érezzünk, és lássunk.
Nélküled nem értelmes ez a lét.
Jöjj, Szentlélek, vár a szívünk, erő töltsön el!
Rólad szóljon minden percünk, nézd életünk a jel.
Egy a szívünk, egy a lelkünk, hozzád száll imánk.
Máriával kérve kérünk, Lélek szállj le ránk!
Ahogy égbe szállt az Úr ma, úgy jön onnan ismét el.
Tanúságot téve addig légy a fény, a jel!