Ki vagyok én, hogy a mindenség Ura
hallja a hangomat, látja a gondomat.
Ki vagyok én, hogy a hajnalcsillag is
minden utamon előttem halad.
Nem azért aki vagyok,
de azért amit tettél
nem azért amit teszek,
de azért aki Te vagy!
Nézz rám, csak hervadó virágszál,
csak porba hulló árnyék,
csak csepp az óceánban.
Mint párát visz a szél,
mégis felém fordul arcod,
Uram hallod ha kiáltok,
és azt mondod nekem: enyém vagy!
Ki vagyok én, hogy bár látod bűnömet,
újból rám emeled szent tekinteted.
Ki vagyok én, hogy a hangod hallhatom
és a vihar csendesül kívül és belül.
Nem azért aki vagyok,
de azért amit tettél
nem azért amit teszek,
de azért aki Te vagy!
Nézz rám, csak hervadó virágszál,
csak porba hulló árnyék,
csak csepp az óceánban.
Mint párát visz a szél,
mégis felém fordul arcod,
Uram hallod ha kiáltok,
és azt mondod nekem: enyém vagy!