1.Nálad lett borrá a víz, holtakat életre hívsz, nincs más Isten, nincsen más!
2.Te ragyogod be az éjt, Te hozod el a reményt, nincs más Isten, nincsen más!
Te vagy az Isten, aki nevére leborul minden a földön az égen.
Hegyeket mozdít, beteget gyógyít az Úr ma is.
Te vagy az Isten, aki nevére leborul minden a földön az égen.
Szíveket hódít, sebeket gyógyít az Úr
És hogyha Isten velünk, ember mit árthat nekünk?
Mert hogyha Te vagy velünk, ki lehet ellenünk.