Itt vagyok most jó Uram, hozzád száll e dal.
Tudod sokszor hívtalak, de most másként szól e dal,
mert ma nem azt kérem, hogy Adj még!,
nem könyörgök figyelj rám!
Csak azt mondom, hogy: Szeretlek Atyám.
Szeretlek, Uram, hálám szívemből fakad.
Hiszen mindent látsz Te bennem hatalmad olyan nagy.
Szeretlek, Uram, hálám szívemből fakad.
És éneklem, hogy Áldott légy, Uram!
Ismét térden állok én, és tudom, hogy hallgatsz rám.
Bár sokszor hideg szavakat szól kopott, és halk imám.
De most el kell, hogy mondjam egyszer amit oly rég szeretnék,
hogy szeretlek, és szívem csak tiéd.
Szeretlek, Uram, hálám szívemből fakad,
hiszen mindent látsz te bennem, hatalmad olyan nagy.
Szeretlek, Uram, hálám szívemből fakad,
és éneklem, hogy áldott légy, Uram.