Ha felismert volna a világ,
nem lenne többé szomorúság,
nem volna háború,
és együtt zengenénk a béke dalát.
De nézzétek: mindenütt ott a szenvedés,
a fáradt szívekben kihunyt a láng.
Tüzet kell gyújtani, a jövőt, a reményt visszaadni,
az egész Föld szeretetre vár.

Induljatok! Lángoljatok!
A világnak örömhír kell!
Élő hitetek lesz a fényetek az éjben!
Tanúim lesztek!

Egyszer felismer majd a világ,
és nem lesz többé szomorúság.
Véget érnek a háborúk, és a szíveket béke járja át.
Nézzétek, épül már a mennyország,
lássátok a sok apró csodát!
A bűn és a rossz felett győz majd a szeretet,
a jó hírt adjátok tovább!

Induljatok! Lángoljatok!
A világnak örömhír kell!
Élő hitetek lesz a fényetek az éjben!
Tanúim lesztek!

Induljatok! Lángoljatok!
A világnak örömhír kell!
Bátran menjetek!
Soha ne féljetek az úton,
tanúim lesztek!

Induljatok! Lángoljatok!
A világnak örömhír kell!
Lelkem veletek,
erőm bennetek lesz mindig.
Tanúim lesztek! Induljatok!